22 maja Burmistrz Nasielska Radosław Kasiak podpisał umowy na dofinansowanie z Samorządem Województwa Mazowieckiego, reprezentowanym przez Panią Annę Brzezińską – Członkinię Zarządu Województwa Mazowieckiego.
Pozyskane środki zostaną przeznaczone na ważne inwestycje dla mieszkańców naszej gminy:
314 000 zł – na zakup autobusu szkolnego,
100 000 zł – na przebudowę drogi gminnej w Aleksandrowie,
75 000 zł – na inwestycje na terenach sołectw: Lubomin, Chrcynno, Krogule, Lelewo oraz Stare Pieścirogi.
W ramach zadań sołeckich powstaną m.in. drewniana altana ogrodowa w Lubominie oraz zostaną zamontowane lampy z oprawami LED, linią zasilającą i lampa solarna w pozostałych miejscowościach.
To kolejne działania, które realnie poprawiają komfort życia mieszkańców i wspierają rozwój naszej gminy.
Dziękujemy Samorządowi Województwa Mazowieckiego za wsparcie!
Wydział Organizacji i Promocji UM w Nasielsku










