W poniedziałek, 18 maja, w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin odbył się koncert piosenek musicalowych pt. „Chcę uwierzyć snom.
Za koncepcję i realizację widowiska odpowiadała Emilia Walczak.
Na scenie wystąpiła sekcja wokalna Nowodworskiego Ośrodka Kultury pod kierownictwem Pauliny Serwatki w składzie: Antoni Białowąs, Kornelia Kujawa, Zuzanna Kurdak, Letycja Modzelewska, Urszula Nowacka, Izabela Piotrowska, Zofia Ptak, Faustyna Swatek, Łucja Swatek, Nela Walczak, Aniela Wasilko.
Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Joanna Gorzała, Jeremiasz Gzyl i Paweł Kubat.
Organizatorem koncertu było Stowarzyszenie Modlin Jest Mi Bliski.
Patronami wydarzenia byli Nowodworski Ośrodek Kultury, Kasyno Oficerskie, Katedra Dramatu i Teatru Instytut Kultury Współczesnej Wydział Filologiczny UL.
Patronat honorowy burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego.
Sponsorzy: MODEL GROUP, Gastro Tom,
Patronem medialnym wydarzenia była Gazeta Nowodworska.
Wojciech Filipiak(fot.)
Fotorelacja z koncertu











