DO ZAMIESZKANIA JEDEN KROK

DĘBOWY PARK

Dębowy Park III D1/D2

Dębowy Park III D1/D2 składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków połączonych są ze sobą wspólną halą garażową posiadającą 59 miejsc postojowych, do których dostaniemy się za pomocą wind. W ofercie dostępnych jest 137 mieszkań o powierzchni od 26 do 70 mkw. Na wyższych kondygnacjach każde z nich posiada przestronny balkon, natomiast do tych na parterze przypisane są prywatne ogródki. Całość utrzymana jest w kolorystyce biało-szarej, ozdobiona dodatkowo gustownym, zielonym akcentem. Lekkości bryłom budynków dodają szklane balustrady. Poza halą garażową na terenie osiedla znajduje się parking z 52 miejscami postojowymi. Już teraz część lokali jest zarezerwowana, co świadczy o niezwykłej atrakcyjności inwestycji.
Ponadto w kontynuacji rozbudowy największej prywatnej inwestycji w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim na rynek trafią również 143 nowe mieszkania o metrażu od 26 do 70 mkw. Jest to ostatni etap inwestycji Dębowy Park II, w ramach którego jesienią 2021 roku oddane do użytku zostaną 4 segmenty H, I, J, K.
Dębowy Park HIJK to czterosegmentowy budynek z podziemną halą garażową posiadającą 62 miejsca parkingowe. Połączone wspólną klatką schodową segmenty H i I posiadają pięć, a segmenty J i K sześć kondygnacji naziemnych. Wszystkie kondygnacje są dostępne bezpośrednio z poziomu parkingu cichobieżnymi windami osobowymi. Budynek zaprojektowany został w taki sposób, by każde z mieszkań posiadało balkon, taras lub wydzielony ogródek. Ponadto, zarówno w garażu, jak też na każdej z kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Tuż przy budynku znajdują się naziemne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców oraz ich gości. W segmencie K zaprojektowano 3 lokale usługowe o powierzchni od 40 do 55 mkw.
Mówiąc o nowych mieszkaniach w obrębie Dębowego Parku nie można również zapomnieć o budynku D4, gdzie 90 % lokali znalazło już swoich nabywców, którzy zawarli przedwstępne umowy kupna.
Nowych nabywców mieszkań osiedla Dębowy Park nie trzeba wabić i przyciągać specjalnymi ofertami, ponieważ osiedle jest już marką samą w sobie, sprawdzoną przez tysiące mieszkańców, którzy wprowadzali się wraz z ukończeniem kolejnych etapów. Z początkiem 2019 roku do użytkowania został oddany budynek D3. W październiku 2016 roku oddano segment G, ostatni z budynków. E, F, G – liczą łącznie 120 lokali mieszkalnych., a w lutym 2018 roku segment L liczący 40 lokali. W 2013 oraz 2017 roku natomiast zakończono prace, w wyniku których osiedle wzbogaciło się o segmenty K1 – K6 w zabudowie bliźniaczej oraz w 2017 roku, budynek C6 na osiedlu Dębowy Park I, który posiada 25 lokali mieszkalnych.
Popularności osiedla nie należy się dziwić, w końcu Dębowy Park to nowoczesne osiedle położone w pobliżu licznych terenów zielonych.

W ZGODZIE Z NATURĄ

Samo osiedle otulone jest drzewami ozdobnymi: dębami, wierzbami, robiniami oraz krzewami harmonijnie wkomponowanymi w architekturę otoczenia. W zasięgu ręki znajdują się liczne alejki przeznaczone pod aktywny wypoczynek (trasy biegowe i umożliwiające uprawianie sportów takich jak jazda na rowerze, rolkach itp.). Można się również zrelaksować wybierając rejs widokowy katamaranem a także aktywnie spędzić wolny czas podczas spływu pontonowego lub kajakowego.

Niewątpliwym atutem tych inwestycji jest lokalizacja, dzięki której można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta. Nowy Dwór Mazowiecki leży na Nizinie Środkowopolskiej w Kotlinie Warszawskiej, tylko 34 km na północ od Warszawy! Dzięki bogatej historii, dziedzictwu kulturowemu i zachowanym licznym, unikalnym obiektom historycznym, jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów. Na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego znajduje się Port Lotniczy Warszawa/Modlin. Do słynnej Twierdzy Modlin jest niespełna 3 kilometry. To także miejsce Parku Trzech Kultur!  To właśnie tutaj wybraliśmy miejsce naszych inwestycji! Wyjątkowy projekt, który oferuje przyszłym mieszkańcom to wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni w otoczeniu natury i obiektów historycznych. W bliskim sąsiedztwie znajdują się też: dwa place zabaw, prywatna szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek – 150 m.; banki, Niepubliczna Szkoła Muzyczna „Preludium” – 145 m; w zasięgu ręki – basen, ośrodek sportu i rekreacji, liczne sklepy /Mrówka, Biedronka/; restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej, z Dębowego Parku do stacji jest  zaledwie 900 m. Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby pozwolić przyszłym mieszkańcom cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z bliskości dobrze rozwiniętej infrastruktury. Mieszkania dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój w niewielkiej odległości od stolicy.
Do centrum Warszawy dostaniemy się stąd w 35 minut samochodem, a do lotniska w Modlinie zaledwie w 7 minut!

WARSZAWSKA SKY

Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawska Sky.
Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawska Sky.

W rejonie ulicy Warszawskiej w dobrze rozwiniętej części miasta zrealizowany zostanie projekt, który zakłada budowę 1150 mieszkań o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powierzchni użytkowej. Inwestycję realizuje BDC Development – deweloper z Mazowsza z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Pierwszy dotyczy budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 12 kondygnacji. Znajdzie się tutaj 275 mieszkań. Deweloper, znając oczekiwania klientów, proponuje szeroki wachlarz mieszkaniowy. Od jednopokojowych od 26 mkw. do czteropokojowych, przestronnych lokali o powierzchni do 82 mkw.
Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały balkony lub loggie, a lokale na parterze ogródki. Dzięki zastosowaniu dużych okien lokatorzy będą mogli cieszyć się dłużej naturalnym światłem i przepięknym widokiem na pobliską panoramę.
Inwestycja będzie się wyróżniać na tle pozostałych obiektów. Budynki mają ciekawą bryłę i formę architektoniczną podkreśloną dodatkowo poprzez zróżnicowaną kolorystykę i zastosowanie na elewacji różnych materiałów wykończeniowych. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie zielenią. Dla najmłodszych nie zabraknie placu zabaw. Miejsca parkingowe dla mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej oraz na zewnątrz.
Znakomita lokalizacja!

Gigantycznym atutem inwestycji jest samo położenie. W kilka minut spacerem dostaniemy się na plażę publiczną. Wycieczka rowerowa do Parku Miejskiego im. Józefa Wybickiego będzie czystą przyjemnością. Dojazd samochodem do przystani żeglarskiej czy miejskiej pływalni zamknie się w 5 minutach. Z odwiezieniem pociech do przedszkola, szkoły też nie będzie problemu. W sąsiedztwie inwestycji jest miejski bazar, gdzie kupimy świeże owoce i warzywa. Zaraz obok znajdziemy dużą galerię handlową. Dobre połączenie komunikacyjne, bliskość dworca PKP, dróg wylotowych i lotniska Modlin ułatwią lokatorom wyjazdy za miasto. Dojazd do Warszawy zajmuje 20 minut.

LAKE HOUSE

 

 

Luksusowe apartamenty nad Jeziorem Zegrzyńskim
Warszawa i woj. mazowieckie to najszybciej rozwijający się obszar Polski. Nic dziwnego, że głód luksusowych i funkcjonalnych mieszkań dobrze skomunikowanych z aglomeracją sięga tu zenitu. Lake House – zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z usługami, garażami podziemnymi i elementami zagospodarowania terenu w Zegrzu, jest odpowiedzią na te potrzeby w stu procentach. Inwestorem głównym przedsięwzięcia jest spółka BDC Development SA. Inwestycję realizuje spółka celowa – Lake House Zegrze Sp. z o.o.

W OTOCZENIU NATURY

Ogromnym atutem inwestycji jest lokalizacja nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim, w otoczeniu nieskażonej cywilizacją przyrody. Nic dziwnego, że to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców stolicy, gdzie nie brak dobrej oferty rekreacyjnej i sportów wodnych. Uprawia się tu żeglarstwo, kitesurfing, windsurfing, kajakarstwo, wioślarstwo a także sporty motorowodne. Na terenie gminy znajdują się 3 rezerwaty przyrody, a sam akwen doskonale jest znany żeglarzom i wędkarzom. W okolicy funkcjonują liczne hotele, restauracje i ośrodki wypoczynkowe. Zimą na jeziorze pojawiają się bojery, iceflyery i iceboardy. Latem w popularnych regatach żeglarskich (obecnie odbywa się ich rocznie kilkanaście) uczestniczyli tutaj m.in. kapitanowie Krzysztof Baranowski i Teresa Remiszewska oraz najbardziej utytułowany polski żeglarz Mateusz Kusznierewicz.
Perfekcja na wyciagnięcie ręki
Odległość Zegrza od centrum Warszawy to zaledwie 34 km, 28 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 9 km od Legionowa. Z łatwością dostaniemy się tutaj komunikacją publiczną, Szybką Koleją Miejską oraz pociągami Kolei Mazowieckich. W sezonie letnim kursują także tramwaje wodne. Miejscowość jest również doskonale skomunikowana z lotniskami: Portem Chopina, czy Portem Lotniczym Warszawa-Modlin.

OSIEDLE W KRAJOBRAZ WKOMPONOWANE

Inwestycja powstaje przy ul. płk. Drewnowskiego w Zegrzu (gm. Serock, woj. mazowieckie). Kompleks doskonale wkomponowany w architekturę zieleni. Jest to bezpieczne osiedle z własną infrastrukturą, także tą przeznaczoną dla najmłodszych i wypoczynkową. (Działka, na której powstaje ma bezpośredni dostęp do linii wody!). W budynkach A i B znajduje się 59 apartamentów (53 powstaną w budynku A i 6 w budynku B) o łącznej powierzchni 3 836,9 mkw. oraz podziemny garaż realizujący potrzeby zmotoryzowanych mieszkańców. Dodatkowo w budynku A zaprojektowano ogólnodostępny punkt usługowy o powierzchni 211,80 m kw. z przeznaczeniem na lokal gastronomiczny. Celem postawionym projektantowi była maksymalna ekspozycja budynków na Jezioro Zegrzyńskie przy zachowaniu ograniczeń narzuconych przez obowiązujący plan miejscowy.
Autorzy projektu zadbali m.in. o to, by kształt budynku A naturalnie współgrał z krajobrazem – pięknie wkomponowano go we wzniesienie. Fasady bryły budynków w tonacji biało-szarej zdobią elementy barwy naturalnego drewna i ekologiczne zielone dachy. Apartamenty są wyposażone w loggie okolone balustradami ze szkła i metalu. Całość wykonano z wielką dbałością o detale z materiałów najwyższej jakości. Podobnie perfekcyjnie wykonano wykończenie części wspólnych.
W budynkach można przemieszczać się za pomocą wind dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdziemy apartamenty 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe z metrażem od 40 do 78 m kw. i dwupoziomowe o powierzchni od 55 do 150 m kw. Dla apartamentów dwupoziomowych zaplanowano dodatkową powierzchnię w postaci tarasu na dachu. Z myślą o przyszłych właścicielach, pasjonatach żeglarstwa i sportów wodnych oraz ich gościach zaprojektowano marinę, gdzie będzie można przycumować łódź, jacht czy skuter wodny.
Oferta skierowana jest do osób ceniących ciszę i spokój, szukających możliwości aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody. Przedsięwzięcie ma ogromny potencjał inwestycyjny i stanowi bezpieczną lokatę kapitału.

 

APARTAMENTY SŁOWACKIEGO

RADZYMIN

To wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w podwarszawskim Radzyminie przy ulicy Juliusza Słowackiego, zaledwie 17 km od Warszawy. Obejmuje 113 mieszkań o powierzchni od 27 do 70 mkw. w pięciopiętrowym budynku. Zaprojektowano również 4 lokale użytkowe o powierzchni od 50,56 do 103,64 mkw.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców Apartamentów Słowackiego, przewidziano możliwość łączenia lokali, tak by przestrzeń z łatwością można było adaptować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Możliwość swobodnej aranżacji wnętrz to gwarancja funkcjonalności oraz wygody.

Obiekt zaprojektowano z ogromną troską o detale i wybudowano wykorzystując wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Dla przyszłych mieszkańców oraz ich gości przewidziano liczne miejsca parkingowe, zarówno w bryle budynku jak i na zewnątrz.

Apartamenty Słowackiego to jasne, przestronne mieszkania w dogodnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do punktów handlowych i usługowych oraz placówek zdrowia i oświaty, zarówno w Radzyminie, jak i położonej nieopodal Warszawie.

Rynek nieruchomości w czasie kryzysu jest jedną z bezpieczniejszych przystani dla inwestorów, ponieważ niezależnie od okoliczności, mieszkania są i będą potrzebne. Warto zatem się zastanowić nad bezpieczną i sprawdzoną lokatą kapitału.

 

 

19 lutego 2021
Autor: GazetaNDM

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Jak teraz zamknę HIT, to będzie wart tyle, co stodoła na polu

Nowy Dwór Mazowiecki

Jak teraz zamknę HIT, ...

Kiedy w październiku 2016 roku Marek Mikuśkiewicz, swego czasu jeden z najbogatszych Polaków, otwierał największe w Nowym Dworze Maz. centrum handlowe HIT, mieszkańcy byli zachwyc...
Znamy gwiazdy Dni Nowego Dworu

Nowy Dwór Mazowiecki

Znamy gwiazdy Dni Nowe...

Dni Nowego Dworu Maz. przyciągają co roku tłumy mieszkańców miasta. Kto tym razem dla nich zaśpiewa? DeMono, Marek Piekarczyk i Margaret będą gwiazdami tegorocznej edycji Dni No...
W mieszkaniu znaleźli zwłoki

Na sygnale

W mieszkaniu znaleźli ...

W czwartek ok. godz. 10, w jednym z mieszkań przy ul. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim znaleziono zwłoki 41 – letniego mężczyzny. Na miejsce udał się prokurator. ...
Siedmiolatek  walczy o życie

Nowy Dwór Mazowiecki

Siedmiolatek walczy o...

Na terenie naszego miasta mieszka 7-letni Kacper, jest taki sam jak każdy inny chłopiec w jego wieku. Lubi się bawić, grać w piłkę, chętnie się uczy. Był radosnym dzieckiem do...
Program Dni Nowego Dworu Mazowieckiego 2024

Nowy Dwór Mazowiecki

Program Dni Nowego Dwo...

Opublikowano program Dni Nowego Dworu Mazowieckiego 2024...
Nie żyje 26-latek. Policja szuka świadków

Na sygnale

Nie żyje 26-latek. Pol...

  Policjanci poszukują świadków wypadku, do jakiego doszło wczoraj, przed godz. 21. na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej w Nasielsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-lat...
Pomiechówek: Potrącenie na przejeździe kolejowym

Na sygnale

Pomiechówek: Potrąceni...

O godz. 13.18 nowodworscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym na przejeździe kolejowym w Pomiechówku (DK62). Jak informuje st. asp. Joanna Wielocha, oficer prasowy K...
Warszawska Sky nowym budynkiem widmo na mapie Nowego Dworu?

Nowy Dwór Mazowiecki

Warszawska Sky nowym b...

Od kilku miesięcy nie ustają plotki dotyczące budowy apartamentowca Warszawska Sky na początku miasta. Dotyczą one głównie tego, że budowa stanęła a cała inwestycja miała rz...
Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, nastolatek zmarł

Na sygnale

Sprawca uciekł z miejs...

Minął rok od tragicznego wypadku w Cegielni Kosewo, gm. Pomiechówek, w którym zginął 15- letni Sebastian. Podejrzanego Łukasza K. postawiono w stan oskarżenia. Sprawca wypadku z...
Pomózmy Agnieszce wygrać z chorobą!

Nowy Dwór Mazowiecki

Pomózmy Agnieszce wygr...

Agnieszka Wójcik od lat całe serce oddaje dzieciom i młodzieży. Dzisiaj sama potrzebuje wsparcia. Pomóżmy jej wygrać z chorobą! Od ponad 20 lat Agnieszka Wójcik jest nauczyciel...