Kto do powiatu?

Do 16 września do północy komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie kandydatów do rad gmin, miast i powiatów. Kto chciałby reprezentować mieszkańców? Poniżej przedstawiamy listę kandydatów do Rady Powiatu Nowodworskiego.

Okręg 1 Nowy Dwór Mazowiecki

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Niezabitowski Zbigniew – Lat 61 – Zam. Czeczotki

2 Brodowska Wanda Małgorzata – 64 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

3 Rudnicki Paweł Artur – Lat. 40 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

4 Wolski Marek Andrzej – Lat 66 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

5 Świder Małgorzata – Lat 43 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

6 Dzierżanowska Agnieszka Agata – Lat 34 – Zam. Zakroczym

7 Bieżońska Beata Anna Lat – 54 – Zam. Pomiechówek

8 Szymański Tomasz Stanisław – Lat 58 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

9 Szychowska Iwona – Lat 41 – Zam. Nowy Dwór Mazowiecki

 

Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe

1 Boczek Marzenna Katarzyna 57 Kazuń Bielany

2 Frączyk Roman 50 Nowy Dwór Mazowiecki

3 Giza Maria Jolanta 59 Nowy Dwór Mazowiecki

4 Hiszpański Andrzej 58 Nowy Dwór Mazowiecki

5 Lesak Jolanta Janina 58 Nowy Dwór Mazowiecki

6 Oszust Jolanta Maria 52 Nowy Dwór Mazowiecki

7 Poulakowska Dorota Bożena 54 Nowy Dwór Mazowiecki

8 Rybicki Radosław 46 Nowy Dwór Mazowiecki

9 Szarzyński Krzysztof Piotr 35 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni Dla Powiatu

1 Rudy Paweł Andrzej 48 Nowy Dwór Mazowiecki

2 Małecka Anna 45 Nowy Dwór Mazowiecki

3 Kończak Zbigniew Ireneusz 67 Nowy Dwór Mazowiecki

4 Głos Roman 67 Nowy Dwór Mazowiecki

5 Sochocki Andrzej 68 Nowy Dwór Mazowiecki

6 Liwska Agnieszka Barbara 37 Nowy Dwór Mazowiecki

7 Turkot – Zaborowska Joanna 36 Nowy Dwór Mazowiecki

8 Filipiak Radosław 30 Nowy Dwór Mazowiecki

9 Ozdarska Mirosława 29 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Komitet Wyborczy „Wiarygodność, Niezależność, Dialog”

1 Drewnowska Edyta Barbara 51 Nowy Dwór Mazowiecki

2 Jadou Ahmed 53 Nowy Dwór Mazowiecki

3 Kapusta Krzysztof Adam 58 Nowy Dwór Mazowiecki

4 Kołodziejska Elżbieta Dorota 54 Nowy Dwór Mazowiecki

5 Mikuszewska Paulina Joanna 33 Nowy Dwór Mazowiecki

6 Szmytkowski Zdzisław 60 Nowy Dwór Mazowiecki

7 Tabęcki Dariusz 54 Nowy Dwór Mazowiecki

8 Wójcik Małgorzata Renata 46 Nowy Dwór Mazowiecki

9 Ziółkowski Mariusz 28 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

1 Mędrecki Henryk Roman 64 Nowy Dwór Mazowiecki

2 Brzezińska-Białorucka Ewa Jadwiga 56 Nowy Dwór Mazowiecki

3 Rutkowski Andrzej 54 Nowy Dwór Mazowiecki

4 Duda Krzysztof Ryszard 33 Nowy Dwór Mazowiecki

5 Małek Maciej 30 Nowy Dwór Mazowiecki

6 Sobczyńska Barbara 63 Nowy Dwór Mazowiecki

7 Szczecińska Zenona Paulina 64 Nowy Dwór Mazowiecki

8 Sokołowski Grzegorz Adam 68 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Okręg nr 2 Nasielsk

Lista nr – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 Drabik Kazimierz Cezary 50 Studzianki

2 Paczewski Grzegorz 59 Nasielsk

3 Łapińska Anna Małgorzata 69 Nasielsk

4 Jadczak Bogusława 53 Andzin

5 Nowak Agata 51 Mogowo

6 Obojski Dariusz Marian 59 Jackowo Dworskie

7 Wyszyński Łukasz

 

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1 Szafrański Kamil Damian 27 Miękoszyn

2 Pichor Paweł 44 Nasielsk

3 Borowski Stanisław 60 Nasielsk

4 Mierzejewska Maja Honorata 35 Pniewo

5 Skoczylas Beata 48 Nasielsk

6 Czarnecka Krystyna Barbara 66 Nasielsk

7 Bachanek Robert 50 Mazewo Włościanskie

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

1 Gretkierewicz Małgorzata 64 Cieksyn

2 Michalski Zbigniew Adam 64 Nasielsk

3 Bandurski Artur Patryk

 

Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe

1 Kasiak Radosław 37 Nasielsk

2 Kraszewski Mariusz Roman 49 Nasielsk

3 Nojbert Monika 41 Nasielsk

4 Nowosielska Bożena Agata 51 Jaskółowo

5 Szulkowski Artur Sylwester 47 Nowe Pieścirogi

6 Świderska Katarzyna Jolanta 54 Nasielsk

7 Ziemiecki Bogdan Władysław

 

Okręg Nr 3 Gminy Pomiechówek i Zakroczym

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Calak Paweł 47 Stanisławowo

2 Rutkowska Hanna 64 Nowy Dwór Mazowiecki

3 Koper Urszula 45 Janowo

4 Nowakowski Zygmunt Franciszek 60 Śniadówko

5 Bryjak Marzena

 

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1 Sztejnert Ewa 66 Pomiechówek

2 Janczarek Jacek Grzegorz 51 Zakroczym

3 Mierzejewski Dariusz Marian 50 Pomiechówek

4 Wierzbicka Ewa Jolanta 41 Zakroczym

5 Pawlicki Jakub

 

Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe

1 Łempicki Mariusz 46 Pomiechówek

2 Szatkowski Adam 47 Pomiechówek

3 Lenart Andrzej Jerzy 63 Szczypiorno

4 Arendt- Konyś Agnieszka Monika 43 Pomiechówek

5 Drzazgowska Grażyna Helena

 

Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni Dla Powiatu

1 Serwatka Jan 62 Trebki Nowe

2 Malesza – Bajno Anna 47 Stanisławowo

3 Lewicka Anna Wiesława 59 Zakroczym

4 Nadolski Sławomir Wiesław 55 Pomiechówek

5 Żulińska Paulina Adrianna

 

 Komitet Wyborczy „WIARYGODNOŚĆ, Niezależność, Dialog”

1 Franiewski Mirosław 64 Zakroczym

2 Gadziomski Bartosz 36 Błędowo

3 Ruszczyk Henryk 67 Zakroczym

4 Essen Urszula Waleria 45 Henrysin

5 Wrzesień Barbara

 

Okręg Nr 4 Gminy Czosnów i Leoncin

Komitet Wyborczy Wyborców Centrum Samorządowe

Numer Na Liście Nazwisko I Imiona Wiek Miejsce Zamieszkania

1 Maliszewska Anna 48 Czosnów

2 Jabłońska Sylwia 30 Stare Gniewniewice

3 Dwojak Ireneusz 45 Leoncin

4 Drużba Krzysztof Benedykt 61 Izabelin-Dziekanówek

5 Kamiński Radosław 28 Łomna

6 Grabska-Gliwka Katarzyna 49 Dobrzyń

 

Komitet Wyborczy „WIARYGODNOŚĆ, Niezależność, Dialog”

1 Bratkowski Bogdan Janusz 44 Leoncin

2 Graff Tomasz 25 Czosnów

3 Kościk Jacek Marcin 41 Kaliszki

4 Mroczkowska Justyna Anna 43 Sowia Wola

5 Piotrowska Anna 36 Kazuń Bielany

6 Werel Anna 59 Nowe Grochale

 

Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość

1 Kapałka Elżbieta 39 Teofile

2 Kozak Krzysztof 67 Cybulice Duże

3 Niezabitowska Iwona Barbara 59 Czeczotki

4 Żeberek Grzegorz Henryk 34 Łosia Wólka

5 Michałowski Krzysztof 38 Teofile

 

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Kręźlewicz Katarzyna Izabela 37 Janów Mikołajówka

2 Kicińska Teresa Marianna 63 Leoncin

3 Kwiatkowska Jolanta Beata 46 Pomiechówek

4 Kowalewski Paweł 34 Cybulice Duże

5 Wodziński Tomasz 32 Stanisławów

6 Szpakowski Tomasz Bogumił 39 Sowia Wola Folwarczna

 

Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni Dla Powiatu

1 Manowski Marcin 32 Czosnów

2 Małek Karolina 34 Głusk

3 Gruszka Eugeniusz 62 Dąbrówka

4 Piekutowski Jan Krzysztof 60 Kazuń Bielany

5 Jabłońska Hanna Maria 58 Sowia Wola

6 Komuda Joanna 66 Leoncin

 

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

1 Ocipka Janusz Kazimierz 57 Kazuń Polski

2 Jeziorska Beata Monika 49 Nowy Wilków

3 Urbiak Krzysztof Sławomir 62 Górki

4 Chmielewska Mariola 57 Kazuń Nowy

5 Ryznar Halina Ewa 61 Adamówek

6 Radecki Zbigniew Dariusz 58 Łomna Las

 

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy

1 Bolszo Bartosz Norbert 43 Nowe Polesie

2 Witaszek Sławomir 46 Czosnów

3 Chmielarz Michal Paweł 46 Górki

4 Filipowicz Agnieszka 39 Głusk

5 Żak Iwona Ewa 60 Pieńków

19 września 2018
Autor: GazetaNDM

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Mały Wojownik robi zdumiewające postępy

Nowy Dwór Mazowiecki

Mały Wojownik robi zdu...

Jego uśmiech skradł serca nowodworzan. Filipek Ulański ma zaledwie 6 lat, a już stawia czoła największemu wrogowi – chorobie. O Filipku usłyszeliśmy kilka lat temu, odkąd Kom...
Nie żyje 78- latek

Na sygnale

Nie żyje 78- latek

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w Smoszewie, gm. Zakroczym.  78-letni mężczyzna kierując peugeotem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego ...
Kto do powiatu?

Czosnów

Kto do powiatu?

Do 16 września do północy komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie kandydatów do rad gmin, miast i powiatów. Kto chciałby reprezentować mieszkańców? Poniżej przedstawiamy ...
Kto kandyduje na wójta i burmistrza

Czosnów

Kto kandyduje na wójta...

Nowy Dwór Mazowiecki Komitet Wyborczy „Wiarygodność Niezależność, Dialog” KOWALSKI Jacek – lat 46 – zam. Nowy Dwór Mazowiecki Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Nowodworscy....
Remont GKO wstrzymany. Wina budowlańców?

Nowy Dwór Mazowiecki

Remont GKO wstrzymany....

Garnizonowy Klub Oficerski – perła Twierdzy Modlin i jeden z najpiękniejszych zabytków w Nowym Dworze Maz. Postawiony przez cara na początku XX w. przetrwał zabór rosyjski, aust...