Dziś do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o małym łosiu uwięzionym w wykopie ziemnym.
– Po przybyciu na miejsce strażacy przeprowadzili rozpoznanie oraz podjęli działania mające na celu bezpieczne wydobycie zwierzęcia. Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji młody łoś został bezpiecznie wydobyty z wykopu ziemnego – poinformowano na facebookowej stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.










